Nurtepe PS5 Servisi

Nurtepe PS5 Servisi

Nurtepe PS5 Servisi: Playstation Dünyasının Güvencesi

İstanbul’un kalbinde başlayan bir hizmet, Türkiye’nin dört bir yanına yayılıyor. 2009’dan beri Nurtepe PS5 Servisi, oyun dünyasının en önemli oyuncaklarından biri olan PlayStation’ın tamir ve bakımında uzmanlaşmış bir firma olarak hizmet veriyor. Sadece İstanbul’da değil, Türkiye genelindeki şubelerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Onarımlar

Nurtepe PS5 Servisi, Playstation cihazlarının onarımlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir. Genellikle aynı gün içinde tamir edilen cihazlarımız, nadiren karşılaşılan büyük arızalar için bile en fazla 3 gün içinde müşterilerimize geri teslim edilir. İstanbul içindeki müşterilerimizin cihazlarını adreslerinden motosiklet kurye ile alırız ve tamir sonrası tekrar adreslerine kurye hizmetiyle geri göndeririz. Ödemelerini kapıda kuryeye yapabilirler, böylece tamir sonrası memnuniyetlerini rahatlıkla ölçebilirler.

Orijinal Malzeme ve Garantili Servis

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı bir anlayışla çalışan Nurtepe PS5 Servisi, orijinal yedek parçalar ve malzemeler kullanır. Tüm onarımlarımız garantili olup, profesyonel ekibimiz sayesinde en zorlu arızaları bile kesin bir şekilde gideririz. Diğer servislerin çözemediği anakart sorunları gibi büyük problemleri tamir edebilme yeteneğimizle öne çıkıyoruz.

Çeşitli Hizmetler

Nurtepe PS5 Servisi olarak sunulan hizmetlerimiz çeşitlilik gösterir. Playstation işlemcilerinin yeniden reballing işlemini yapabilir, HDMI soketlerini değiştirir ve orijinal parçalar takarız. Güç kaynağı tamirinden fan sesi kesmeye, yazılımsal sorunlardan ağ problemlerine kadar her türlü Playstation arızasına profesyonel çözümler sunarız. PlayStation 4 ve 5 cihazlarındaki görüntü sorunlarından, kapanma problemlerine kadar her türlü elektronik arızayı garantili olarak onarabiliriz.

Müşteri Dostu Hizmet

Müşterilerimizin bütçelerine saygı duyarız. Arıza tespiti ücret almıyor, onarım için fiyat teklifi sunduğumuzda müşterilerimizin onayını bekleriz. Onaylanmayan teklifler için müşterilerimize herhangi bir ücret yükümlülüğü getirmez ve cihazlarını iade ederiz.

Nurtepe PS5 Servisi ile İletişim

Nurtepe PS5 Servisi olarak, Playstation cihazlarınızı en iyi şekilde onarmak için buradayız. Daha fazla bilgi edinmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret edin: https://www.ps5servisi.com. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Nurtepe PS5 Servisi, Türkiye’nin her yerinde Playstation cihazlarınızı güvenle onarmak için burada. Teknolojik sorunlarınızı çözmek için profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz.

Partnerlerimiz

İş birliği içinde olduğumuz değerli partnerimizle güçlü çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Yüksek servis maliyetlerinden kaçının!

Hemen Ara