Kavaklı PlayStation Yetkili Servisi

Kavaklı PlayStation Yetkili Servisi: Güvenilir ve Hızlı Hizmet

Gaming dünyasının vazgeçilmezi PlayStation, her oyunseverin en değerli eğlencesi. Ancak her ne kadar dayanıklı olsalar da, zaman içinde teknik sorunlar yaşanabilir. İşte bu noktada devreye giren Kavaklı PlayStation Yetkili Servisi, Türkiye’nin dört bir yanındaki oyunculara profesyonel ve güvenilir hizmet sunuyor.

Türkiye Genelinde Hızlı ve Etkin Hizmet

Kavaklı PlayStation Yetkili Servisi, sadece İstanbul’da değil, Türkiye genelindeki şubeleri ile oyunseverlere hizmet veriyor. Onarımlar genellikle aynı gün içinde tamamlanırken, daha büyük sorunlarda bile maksimum 3 gün içinde cihazınızı size geri teslim ediyoruz.

Kolay ve Hızlı Kurye Hizmeti

İstanbul içindeki müşterilerimiz için moto kurye ile cihazlarınızı alıyor ve adresinize geri gönderiyoruz. Ödemenizi isterseniz kapıda kuryeye de yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için öncelik, ve bu nedenle size en kolay ve hızlı hizmeti sunuyoruz.

Profesyonellik ve Güvence

2009 yılından bu yana sektördeyiz ve her zaman orijinal malzeme kullanarak garantili servis veriyoruz. Diğer firmaların çözüm bulamadığı cihazları, yüksek maliyetli anakart değişimi yapmadan onarabiliyoruz.

Web Sitemiz: ps5servisi.com

Daha fazla bilgi almak veya iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Geniş Servis Yelpazesi

Kavaklı PlayStation Yetkili Servisi olarak, BGA cihazı ile PlayStation işlemcilerini yeniden reballing işlemi yapabilme yeteneğine sahibiz. Ayrıca HDMI soket değişimi, güç kaynağı tamiri veya değişimi, anakart arızalarının kesin onarımı, yazılımsal sorunları çözme, fan sesi problemleri ve daha birçok sorunu profesyonelce çözebiliyoruz. Ayrıca, PlayStation 4 ve 5 cihazlarının görüntü problemlerine garantili olarak onarım sağlıyoruz.

Joystick Onarımları

PlayStation 4 ve 5 joysticklerinin onarımlarını da yapıyoruz. Joysticklerdeki drift problemleri, basmayan tuş sorunları, kendi kendine hareket etme ve çalışmama sorunları için garantili onarım seçenekleri sunuyoruz.

Cihaz Değişikliği ve Yükseltme

Hard disk değişimi veya kapasite yükseltme gerektiğinde de yanınızdayız. Arıza tespiti ücreti almıyor, müşterilerimize tamir maliyetini öğrenmeden önce cihazlarını inceleme fırsatı sunuyoruz.

Sony’nin Desteğini Kestiği Modellere Hizmet

Sony’nin desteğini kestiği PlayStation 1, 2 ve PlayStation 3 cihazlarına hizmet vermemekteyiz. Ancak, PlayStation 4 ve 5 modellerine sunduğumuz hizmetlerle sizi bekliyoruz.

Kavaklı PlayStation Yetkili Servisi, Türkiye’nin dört bir yanındaki oyunculara hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet sunuyor. Oyun keyfinizi kesintiye uğratmayan, çözüm odaklı bir servis deneyimi için web sitemizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin. Oyunlarınızı en yüksek performansta oynamaya devam edin!