Kartal Playstation Servisi

Kartal Playstation Servisi

Kartal PlayStation Servisi: Eğlence Yarım Kalmasın!

Türkiye genelinde yaygın şubeleriyle faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılından bu yana kesintisiz hizmet sunmaktadır. İstanbul dâhil tüm Türkiye’de PlayStation servisi sağlıyoruz ve onarımlarımız genellikle aynı gün içinde gerçekleşmektedir. Büyük çapta onarımlarda ise maksimum 3 gün içinde cihazlarınızı tamir edip müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Kartal PlayStation Servisi Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla, İstanbul içinde moto kurye ile cihazlarınızı adresinizden alıp, tamir işlemlerini gerçekleştirdikten sonra tekrar adresinize kurye hizmetiyle geri teslim ediyoruz. Ödemelerinizi ise isterseniz kapıda kuryeye yapabilirsiniz.

Firmamız, orijinal malzeme kullanarak garantili servis sağlamaktadır ve teknik yeterlilikte uzmanlaşmış profesyonel ekip kadrosuyla hizmet vermektedir. Diğer firmaların tamir edemediği cihazları uygun fiyatlarla onarıp, yüksek maliyetli anakart değişikliği yapmadan çözümler üretiyoruz. Ayrıca, çoğu arıza için 2 yıla kadar servis garantisi sunuyoruz.

Yurt dışından veya yurt içinden aldığınız, garantisiz veya garantili PlayStation cihazlarınız için en uygun servis çözümlerini sunuyoruz. BGA cihazı ile PlayStation işlemcilerini reballing işlemi yaparak, HDMİ soket değişiminden güç kaynağı tamirine kadar bir dizi hizmetle cihazlarınızı sorunsuz hale getiriyoruz.

PlayStation 4 ve 5 cihazlarında yaşanan görüntü problemlerinden fan sesi sorunlarına, yazılımsal arızalardan donma ve kasma problemlerine kadar her türlü elektronik arızayı garantili olarak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca, PS4 ve PS5 joysticklerinin onarımlarını yaparak, drift problemleri ve tuş sorunları gibi hassas detayları düzeltiyoruz.

Arıza tespiti için ücretsiz hizmet sunuyor ve müşterilerimize fiyat teklifi sunduktan sonra onay alıyoruz. Sony’nin desteğini kestiği PlayStation 1, 2 ve 3 modellerine maalesef hizmet veremiyoruz. Ancak, PlayStation 4 ve 5 modellerine yönelik profesyonel servisimizle her zaman yanınızdayız.

Daha fazla bilgi ve hizmetlerimiz için playstationtamiri.com.tr ve ps5servisi.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Partnerlerimiz

İş birliği içinde olduğumuz değerli partnerimizle güçlü çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Yüksek servis maliyetlerinden kaçının!

Hemen Ara