Eyüp Sultan PS5 Servisi

Eyüp Sultan PS5 Servisi

Eyüp Sultan PS5 Servisi: Türkiye Genelinde Güvenilir Playstation Onarımı

2009 yılından beri Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Eyüp Sultan PS5 Servisi olarak, Playstation cihazlarınızın en iyi haliyle çalışmasını sağlamak için buradayız. İstanbul içinde moto kurye hizmetimizle sizden cihazınızı alıp onarıp tekrar size geri gönderiyoruz, hatta ödeme seçeneklerinizi kapınıza getireceğimiz kuryeye de bırakabilirsiniz.

Firmamızın güvencesi altında, profesyonel ekibimiz ve orijinal malzeme kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde cihazlarınızı tamir ediyoruz. Genellikle aynı gün içinde tamamladığımız onarımlarımızla sizlere zaman kazandırıyoruz. Daha büyük sorunlarda ise maksimum 3 gün içinde cihazınızı size geri gönderiyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çoğu arıza için 2 yıla kadar servis garantisi sunuyoruz. Yurt içi veya yurt dışından alınmış cihazlarınızın sorunlarına profesyonel çözümler sunuyoruz. PlayStation işlemcilerini yeniden reballing işlemi yapabilme yeteneğimizden, HDMI soket değiştirme ve orijinal takma hizmetlerimize, güç kaynağı tamirinden, anakart arızalarının kesin tamirine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Ayrıca yazılımsal sorunlar, fan gürültüsü, ısınma sorunları, güç sorunları, ağ sorunları ve daha fazlası için profesyonel çözümler sunuyoruz. PlayStation 4 ve 5 cihazları için görüntü problemlerine garantili olarak müdahale ediyor, kendi kendine kapanma gibi elektronik arızalara çözüm üretiyoruz.

Joysticklerdeki sorunlar için de buradayız. Dualshock ve Dualsense joysticklerinin onarımlarını yapıyor, drift problemlerinden tuş sorunlarına kadar her türlü problemi garantili olarak çözüyoruz.

Detaylı bilgi ve iletişim için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://www.ps5servisi.com

Playstation’ınızla ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Biz buradayız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Partnerlerimiz

İş birliği içinde olduğumuz değerli partnerimizle güçlü çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Yüksek servis maliyetlerinden kaçının!

Hemen Ara