Akcaburgaz PlayStation Servisi

Akcaburgaz PlayStation Servisi

Akcaburgaz PlayStation Servisi: Türkiye Genelinde Olağanüstü Hizmet

Akcaburgaz PlayStation Servisi, 2009 yılından bu yana Türkiye genelindeki şubeleriyle Playstation servisi konusunda öncü bir firma olarak hizmet vermektedir. İstanbul içinde moto kurye hizmeti sayesinde müşterilerimizin adreslerinden cihazlarını alıp, kurye ile tekrar teslim ediyor ve ödeme seçeneklerini kapıda kuryeye de sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Onarımlarımız genellikle aynı gün içinde tamamlanırken, daha büyük onarımlarda maksimum 3 gün içinde cihazlarınızı teslim ediyoruz. Ayrıca, çoğu arıza için 2 yıla kadar servis garantisi sunuyoruz.

Teknolojik donanımımız ve uzman ekibimiz sayesinde, diğer firmaların tamir edemediği cihazları daha uygun fiyatlarla onarabiliyoruz. Orijinal malzeme kullanımı ve garantili servis ile müşterilerimize güvence sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında BGA cihazı ile PlayStation işlemcilerini yeniden reballing işlemi, HDMİ soket değişimi, güç kaynağı tamiri veya değiştirilmesi, anakart arızalarının kesin tamiri, yazılımsal sorunların giderilmesi, fan sesi düzeltilmesi, soğutma performansının arttırılması, güç sorunlarının çözülmesi, ağ sorunlarına çözümler, donma ve kasma sorunlarına hızlı çözümler bulunmaktadır.

PlayStation 4 ve 5 cihazları için görüntü problemlerine garantili onarımlar sağlıyoruz ve elektronik arızalara profesyonel çözümler sunuyoruz. PS4 ve PS5 joystick’lerinin onarımları da firmamızın uzmanlık alanına dahil. Joystick drift problemlerinden tuş sorunlarına kadar birçok soruna garantili çözüm sunuyoruz.

Akcaburgaz PlayStation Servisi, yurt dışından alınan veya yurt içi garantili ve garantisiz tüm cihazlar için servis çözümleri sunar. Arıza tespiti için ücret talep etmiyoruz ve müşterilerimize cihazlarının arızasına bakıp fiyat teklifi sunuyoruz, onaylamadıkları takdirde herhangi bir ücret ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Akcaburgaz PlayStation Servisi, PlayStation 1, 2 ve 3 modelleri için servis hizmeti sunmamaktadır, ancak PlayStation 4 ve 5 modelleri için en iyi hizmeti sağlamak için buradayız. Size kaliteli ve güvenilir bir Playstation servisi sunmak için her zaman hazırız.

Partnerlerimiz

İş birliği içinde olduğumuz değerli partnerimizle güçlü çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Yüksek servis maliyetlerinden kaçının!

Hemen Ara